5. 3. 2023 Daniel Ryl

Řepík: Kometa potrestala naše chyby

Kapitán Michal Řepík byl po porážce na ledě Komety zklamaný nejen z výsledku, ale také z výkonu v prvních dvou třetinách zápasu. Zkušený útočník si však pochvaloval zlepšenou hru ve třetí části. "Takhle jsme měli hrát celý zápas, což se nám bohužel nepovedlo," litoval po porážce na jihu Moravy.

Jak se ti utkání v Brně hodnotí?
Zápas se nám nepovedl. Parametry měla třetí třetina, ve které jsme se na ně snažili vletět a vytvořit si nějaké šance. Byl chaos před jejich brankou, takhle jsme měli hrát celý zápas, což se nám bohužel nepovedlo. Nedá se nic dělat, musíme si vyčistit hlavu a jít do playoff.

Rozhodly naše chyby ve druhé třetině?
Nehráli jsme, jak jsme si představovali a bohužel dělali chyby. Kometa jich využila, dala nám góly a tím zápas zlomila ve svůj prospěch.

S ohledem na průběh sezony je třetí místo dobrý výsledek?
Začátek sezony nebyl dobrý, byli jsme na chvostu tabulky a pak jsme začali stoupat. Jsem rád, jak jsme se zvedli, třetí místo je super a uvidíme, kdo nám vyjde do playoff.

Co vás v dalších dnech čeká?
Máme krátký odpočinek, vyčistíme si hlavy a budeme trávit čas s rodinami. Odpočineme si od hokeje a pak se začneme připravovat na playoff. Na začátku budeme mít spíše tréninky na fyzičku na ledě i v posilovně, až se dozvíme soupeře, budeme se víc zaměřovat na něj.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Hrabík: Musíme více chodit do branky

SPA - KOM 4:5sn - Nájezdové drama pro Kometu

Miroslav Forman prodloužil ve Spartě!

Chlapík: Nějakou kšiltovku si schovám