Rozcestník mládeže

Vybrat sezonu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka Dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka

Placení příspěvků:

Od 25. 5. 2018 platí nové číslo účtu pro placení členských příspěvků – účet vedený u České spořitelny 1350512/0800; variabilní symbol: rodné číslo hráče.

SPA - PZK 3:0 - Dorost si poradil s Kladnem

čtvrtek 21. 11. 2019 | Vojtěch Martinek

V předposledním kole první části letošního ročníku dorostenecké nejvyšší soutěže přivítali svěřenci Dareka Stránského na svém ledě poslední Pracovní zálohy, které výrazně přestříleli a po výsledku 3:0 si do tabulky připsali další tři body. V závěru první třetiny se krátce po sobě prosadili Jan Ludvík a David Straka, přičemž vítězství Sparty gólem v dvojnásobné přesilovce v polovině závěrečné části potvrdil Michal Vitouch. Zobrazit celý text

LIT - SPA 2:1sn - Dorost veze z Litvínova bod

sobota 16. 11. 2019 | Petr Pavlík

Naši dorostenci si chtěli po vysoké porážce s Karlovými Vary spravit chuť a možnost odčinit tuto porážku měli V Litvínově. Na ledě svého soupeře šli v první třetině zásluhou Oty Theimera do vedení, které však už nenavýšili. Domácí naopak srovnali krok a rozhodnout se nakonec muselo až v samostatných nájezdech. V nich byli šťastnější Litvínovští, kteří si připsali bod navrch. Sparťané se vrací s jednobodovým nákladem, když prohráli 1:2 v dovednostní disciplíně.

Zobrazit celý text

OLO - SPA 4:2 - Junioři padli i v Olomouci

Po smolné porážce ve Zlíně následoval přesun do Olomouce, kde náš juniorský tým změřil síly s tamními Kohouty. Mora měla průběh zápasu po celou dobu pod kontrolou a sparťané jen marně dotahovali. Když naši hokejisté prohrávali ve třetí třetině o tři branky, prosadil se Alexandr Vorobjev, který alespoň zmírnil porážku na konečných 2:4. Zobrazit celý text

ZLN - SPA 5:1 - Junioři ve Zlíně nebodovali

pátek 15. 11. 2019 | Petr Pavlík

Po reprezentační přestávce se vrátili do akce taktéž naši junioři, kteří zamířili na led dalekého Zlína. V Baťově městě prohrávali v první třetině o dva góly, jednou trefou v prostřední části se však dostali zpátky do hry. Domácí následně vstřelili ještě tři góly a sparťané se naopak neprosadili. Po porážce 1:5 se náš tým přesouvá do Olomouce, se kterou změří síly poprvé v tomto ročníku.

SPA - KVA 3:9 - Dorost nestačil na Vary

čtvrtek 14. 11. 2019 | Vojtěch Martinek

V prvním utkání po reprezentační pauze vyzvali svěřenci Dareka Stránského na souboj silné Karlovy Vary, kterým i přes výborný začátek podlehli vysoko 3:9. O osudu utkání rozhodly hlavně přesilovky, které produktivní Energie využila hned čtyři. Pod domácí trefy se podepsali Filip Ducháč, Adam Mácha a Jakub Zembol. Zobrazit celý text

SPA - CEB 6:5sn - Divoká přestřelka s Motorem

sobota 2. 11. 2019 | Vojtěch Martinek

Den po těžce vybojované výhře nad Kladnem přivítali junioři v Tipsport areně Motor, nad kterým v průběhu šedesáti minut hned čtyřikrát vedli. Hosté ale vždy našli odpověď a napínavou přestřelku tak musel rozseknout až rozstřel, ve kterém bod navíc Spartě vystřelil Ondřej Havlín. Nejstarší mládežnická kategorie si tak na své konto připsala už třetí výhru v řadě.