Rozcestník mládeže

Vybrat sezonu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka Dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
9. třída:  tým | zápasy | tabulka 8. třída:  tým | zápasy | tabulka
7. třída:  tým | zápasy | tabulka 6. třída:  tým | zápasy | tabulka
5. třída:  tým | zápasy | tabulka 4. třída:  tým | zápasy
3. třída:  tým | zápasy 2. třída:  tým | zápasy
1. třída:  tým | zápasy

Oficiální názevHC Sparta Praha z.s.
Právní formaspolek
Partnerský klubEisbären Berlin
Zahraniční spolupráceJungadler Mannheim, ZSC Lions Zürich

Generální partner mládeže

Hlavní partner mládeže

Partneři mládeže

Hokejovou školu HC Sparta Praha podporuje Nadace ČEZ

Oficiální výrobce dresů

Atletico

Šéftrenér mládeže: Darek Stránský, e-mail: stransky@hcsparta.cz
Sekretář mládeže: Richard Žemlička, e-mail: zemlicka@hcsparta.cz

INFORMACE O PARKOVÁNÍ PRO RODIČE HRÁČŮ.

Placení příspěvků:

Od 25. 5. 2018 platí nové číslo účtu pro placení členských příspěvků – účet vedený u České spořitelny 1350512/0800; variabilní symbol: rodné číslo hráče.

SPA - PZK 3:0 - Dorost si poradil s Kladnem

čtvrtek 21. 11. 2019 | Vojtěch Martinek

V předposledním kole první části letošního ročníku dorostenecké nejvyšší soutěže přivítali svěřenci Dareka Stránského na svém ledě poslední Pracovní zálohy, které výrazně přestříleli a po výsledku 3:0 si do tabulky připsali další tři body. V závěru první třetiny se krátce po sobě prosadili Jan Ludvík a David Straka, přičemž vítězství Sparty gólem v dvojnásobné přesilovce v polovině závěrečné části potvrdil Michal Vitouch. Zobrazit celý text

LIT - SPA 2:1sn - Dorost veze z Litvínova bod

sobota 16. 11. 2019 | Petr Pavlík

Naši dorostenci si chtěli po vysoké porážce s Karlovými Vary spravit chuť a možnost odčinit tuto porážku měli V Litvínově. Na ledě svého soupeře šli v první třetině zásluhou Oty Theimera do vedení, které však už nenavýšili. Domácí naopak srovnali krok a rozhodnout se nakonec muselo až v samostatných nájezdech. V nich byli šťastnější Litvínovští, kteří si připsali bod navrch. Sparťané se vrací s jednobodovým nákladem, když prohráli 1:2 v dovednostní disciplíně.

OLO - SPA 4:2 - Junioři padli i v Olomouci

sobota 16. 11. 2019 | Petr Pavlík

Po smolné porážce ve Zlíně následoval přesun do Olomouce, kde náš juniorský tým změřil síly s tamními Kohouty. Mora měla průběh zápasu po celou dobu pod kontrolou a sparťané jen marně dotahovali. Když naši hokejisté prohrávali ve třetí třetině o tři branky, prosadil se Alexandr Vorobjev, který alespoň zmírnil porážku na konečných 2:4. Zobrazit celý text

ZLN - SPA 5:1 - Junioři ve Zlíně nebodovali

pátek 15. 11. 2019 | Petr Pavlík

Po reprezentační přestávce se vrátili do akce taktéž naši junioři, kteří zamířili na led dalekého Zlína. V Baťově městě prohrávali v první třetině o dva góly, jednou trefou v prostřední části se však dostali zpátky do hry. Domácí následně vstřelili ještě tři góly a sparťané se naopak neprosadili. Po porážce 1:5 se náš tým přesouvá do Olomouce, se kterou změří síly poprvé v tomto ročníku.

SPA - KVA 3:9 - Dorost nestačil na Vary

čtvrtek 14. 11. 2019 | Vojtěch Martinek

V prvním utkání po reprezentační pauze vyzvali svěřenci Dareka Stránského na souboj silné Karlovy Vary, kterým i přes výborný začátek podlehli vysoko 3:9. O osudu utkání rozhodly hlavně přesilovky, které produktivní Energie využila hned čtyři. Pod domácí trefy se podepsali Filip Ducháč, Adam Mácha a Jakub Zembol. Zobrazit celý text

SPA - CEB 6:5sn - Divoká přestřelka s Motorem

sobota 2. 11. 2019 | Vojtěch Martinek

Den po těžce vybojované výhře nad Kladnem přivítali junioři v Tipsport areně Motor, nad kterým v průběhu šedesáti minut hned čtyřikrát vedli. Hosté ale vždy našli odpověď a napínavou přestřelku tak musel rozseknout až rozstřel, ve kterém bod navíc Spartě vystřelil Ondřej Havlín. Nejstarší mládežnická kategorie si tak na své konto připsala už třetí výhru v řadě.

Další stránky
123456>>
Dnes v 17:00 | Jun.
HC VERVA Litvínov

Výroční utkání: speciální dres a účast mistrů

Probíhá třináctý ročník Sparťanské krve!

Martin Jandus míří do Prostějova

Sedláček: Máme vnitřní sílu, ale buďme pokorní