O2 arena

Veškeré informace o O2 areně najdete na oficiálním webu.

O2 arena

Sparťanská O2 arena patří k nejmodernějším stánkům v Evropě s kapacitou až 18 tisíc míst. Každoročně je dějištěm desítek atraktivních sportovních a kulturních událostí. Byla otevřena v roce 2004 při konání mistrovství světa v ledním hokeji a od té doby každoročně přivítá přes 600 tisíc lidí. V roce 2015 si pořádání světového šampionátu zopakovala a pořadatelé si vzali zpět divácký rekord v návštěvnosti. Ten drželi od roku 2004 do roku 2014, kdy je překonal běloruský Minsk.

Od roku 2015 je aréna naším domovským stánkem pro zápasy Tipsport extraligy a vybrané zápasy Ligy mistrů. Už o rok později hostila extraligové finále proti Liberci, v roce 2022 jsme na jejím ledě odehráli také finále proti Třinci.

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD O2 ARENY

Technické údaje

Rozměr kluziště pro zápasy HC Sparta Praha: 58,4 x 28,4 m

Kapacita haly na hokejová utkání

Celková kapacita: 17 220 míst
Adresa O2 areny
Českomoravská 2345/17
GPS souřadnice: N 50° 06.191 E 14° 29.658

O2 arena se nachází v severovýchodní části Prahy, od centra města je vzdálená zhruba 10 km. Má výhodnou polohu mezi vnitřním silničním okruhem pro dopravu z jiných částí metropole a vnějším silničním okruhem s krátkým napojením na výpadovou radiálu a mezinárodní dálniční síť.

Do Sparty se vrací reprezentant Jakub Krejčík

Martinec: Chceme bavit diváky a vyhrávat

David Tomášek bude pokračovat ve Spartě!

Termíny Danube Cupu: Slovan, Pavelka a Švýcaři