ČF2, sobota 21. 3. 1998
Sparta - Plzeň SPA - PLZ
Sparta: Hnilička - Ptáček, Kučera, Kročák, Adam, Burda, Vykoukal - Kverka, Zelenka, Žemlička, Chabada, J. Hlinka, Duda, T. Jelínek, Sivek, Hlaváč, M. Hlinka, P. Martinec.
Plzeň: Salfický - Čech, Řezníček, Jindřich, Šrek, Zetek, Vlček - Volák, Geffert, Porák, Leška, Vostřák, Kraft, Navrátil, Bednář, Mi. Straka, Musil, Pospíšil.
Branky a nahrávky: 7. Kverka (Vykoukal), 15. Zelenka (Vykoukal, Burda), 21. Kučera (T. Jelínek, Duda), 58. Kverka (Ptáček, Vykoukal) - 17. Navrátil (Bednář, Řezníček), 18. Vostřák (Navrátil, Bednář). Rozhodčí: Brada - Stulák, Pokorný. Vyloučení: 7:8, navíc Burda (SPA) a Řezníček (PLZ) 4 minuty za hrubost, Žemlička (SPA) 5 minut za vysokou hůl + osobní trest do konce utkání, Kučera (SPA) a Řezníček (PLZ) 5 minut za hrubost + osobní tresty do konce utkání. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 9130. Střely na branku: 47:30. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2.