18. 10. 2022 HC Sparta

Staň se hokejistou Sparty!

Ve Sportovní hale Fortuna jsou sparťanské náborové akce v plném proudu! Máme za sebou několik náborových tréninků a první Den otevřených dveří, který se v srpnu bude opakovat ještě jednou. Pokud jste tedy první nestihli, nezoufejte!

Už v neděli 23. října se bude ve Sportovní hale Fortuna konat další Den otevřených dveří. Mladí talenti si můžou přijít vyzkoušet trénink pod vedením našich profesionálních trenérů, setkat se s hráči A-týmu a prohlédnout si jejich zázemí. Jako bonus dostanou všichni nově příchozí vstupenku na večerní zápas A-týmu, který se koná v ten samý den. Pokud se trénink zalíbí, už jen zbývá se přihlásit do našeho náboru a jste členem Sparty!

Program Dne otevřených dveří:

• 8:15 - 9:30: Trénink na ledě s hokejisty Sparty
  • 9:45 - 10:00: Prohlídka kabiny A-týmu s hráči a maskotem, malá autogramiáda
  • 10:15: Krátká přednáška pro rodiče o chodu mládeže v klubu, prvních krůčcích na ledě a filosofii tréninku přípravky

Celoročně budou probíhat každé úterý a čtvrtek (13:00 až 14:15) a neděli (8:15 až 9:30) pravidelné náborové tréninky. Malým sportovcům rádi zapůjčíme vybavení, stačí si s sebou přinést základní chrániče, rukavice a helmu! Veškeré informace o náborových trénincích najdete ZDE.

Těšíme se na všechny malé sportovce ve Sportovní hale Fortuna!