6. 6. 2024 Daniel Ryl

Příprava: extraliga a generálka v Německu

Náš tým zná nejen program základní skupiny Ligy mistrů, ale také rozpis letních přípravných zápasů! K prvnímu utkání nové sezony vyjedeme ve čtvrtek 8. srpna na ledě partnerských Litoměřic, načež nás po sérii zápasů s českými soupeři čeká 30. srpna generálka na ledě Wolfsburgu.

Minimálně pětici přípravných zápasů zahájíme soubojem na ledě Litoměřic, kde bude začátek zápasu ještě upřesněn. V úterý 13. srpna budeme hrát pro změnu na ledě Plzně, jejímž novým koučem se stal náš bývalý trenér Josef Jandač.

>>>TERMÍNY LIGY MISTRŮ: ZAČÁTEK DOMA, VENKOVNÍ VÍKEND<<<

columbiaaddiction en iyi sitelerUž o dva dny později nás pak čeká tradiční utkání v Poděbradech, kde tentokrát změříme síly s hokejisty Hradce Králové. Českou šňůru zápasů završíme v úterý 20. srpna v Milevsku proti Českým Budějovicím. Všechny tři zápasy proti extraligovým soupeřům mají úvodní vhazování v 17:30 hodin.

Svěřenci Pavla Grosse a jeho asistentů završí přípravu generálkou v Německu, kde se v pátek 30. srpna představíme na ledě Wolfsburgu, na jehož lavičce stál náš kouč v letech 2008 až 2018. V kádru Grizzlys v současnosti působí například Björn Krupp, syn legendárního obránce Uweho Kruppa, který v minulosti trénoval i naše mužstvo.

AKTUÁLNÍ PROGRAM PŘÍPRAVY:


AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Pšenička: V Cornellu se na Spartu i Prahu těší

​Speciální zápas! Sparta vyzve zámořský tým

Gross: Nechci žádnou one man show, jsme tým

Pořiďte si permanentku na novou sezonu