13. 4. 2022 Marek Táborský

Míra Forman prodloužil kontrakt ve Spartě

Nejdéle sloužící sparťan bude pokračovat v našem kádru i v následujících sezonách. Útočník Miroslav Forman totiž prodloužil kontrakt na další dvě sezony!

"Nebyl důvod, abychom se dál nedohodli. Myslím, že zájem byl na obou stranách. Míra předváděl stabilně kvalitní výkony. Navíc je nejdéle sloužící sparťan v našem kádru, už to hovoří za vše," uvedl sportovní ředitel Petr Ton.

Miroslav Forman letos odehrál svůj pětistý zápas ve sparťanském dresu v rámci české extraligy a aktuálně mu v tomto ohledu patří jedenácté místo v historických tabulkách našeho klubu.

"Jsem moc rád, že zůstávám ve Spartě, v týmu, kde se cítím doma. Mám tu ještě nějakou rozdělanou práci," usmíval se po prodloužení kontraktu Míra Forman.

Odehrané 17:00 | Muži
HC Kometa Brno

KOM - SPA 2:6 - Zasloužené vítězství v Brně

Krejčík: Za podporu musíme lidem poděkovat

​Sparťané opět ve velkém darovali svou krev!

​Milan Jurčina končí svou bohatou kariéru