26. 5. 2023 Daniel Ryl

Herní přípravu odstartujeme v srpnu

Suchá letní dřina už odstartovala a známe i přesný rozpis přípravných zápasů. Svěřenci Pavla Grosse s Miloslavem Hořavou zahájí zápasový rytmus v úterý 8. srpna na ledě partnerských Litoměřic, přičemž přípravu čítající sedm zápasů včetně zahraniční konfrontace završíme přesně o měsíc později.

Tradiční program zahraničních turnajů tak střídá klasická šňůra zápasů převážně s českými soupeři, leč také s výjezdem do Berlína. "Další přípravné zápasy ještě řešíme. Jsme rádi, že změříme síly i s elitními zahraničními soupeři," vysvětluje hlavní trenér Pavel Gross.

Letní přípravu zahájíme v úterý 8. srpna v Litoměřicích, načež už o dva dny později odehrajeme utkání v Liberci. V následujícím týdnu se pro změnu představíme v Nymburce proti Mladé Boleslavi a ve čtvrtek 24. srpna pojedeme do Milevska k přípravnému střetnutí s Českými Budějovicemi.

Fanoušci se však mohou těšit i na tradiční zahraniční konfrontaci, jelikož v neděli 27. srpna odehrajeme utkání na ledě Eisbären Berlín, které přivítáme také doma o tři dny později. Generálkou na start extraligy bude v pátek 8. září domácí souboj proti Liberci.

Kondiční kouč Ježek: Prostředí je parádní!

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Mladá krev v áčku: debuty i nové smlouvy

Hyka: Přípravu jsem měl intenzivnější než loni

Termíny extraligy: začneme proti Ocelářům

Pšenička: V Cornellu se na Spartu i Prahu těší