Výsledky Tipsport extraligy

SEZONA:2023/24 | 2022/23 | 2021/22 | 2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CHB CHM DEC HRO KOB KRA LET MOL PIS PRI RIS TAB UNL VRC
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
Skupina A sobota 2.3.2024 Most Děčín 3:4
Skupina A sobota 2.3.2024 Příbram Vrchlabí 3:2
 
Skupina B sobota 2.3.2024 Písek KRA 8:4
 
Skupina A sobota 2.3.2024 Chomutov Ústí n/L 6:1
Skupina A sobota 2.3.2024 Tábor Letňany 5:2
 
Skupina B sobota 2.3.2024 CHB Kobra Praha 3:2p
Skupina B sobota 2.3.2024 Řisuty Benátky n/J 3:10
 
Skupina A středa 28.2.2024 Chomutov Most 8:2
 
Skupina B středa 28.2.2024 Benátky n/J HRO 7:3
 
Skupina A středa 28.2.2024 Tábor Příbram 5:2
Skupina A středa 28.2.2024 Letňany Vrchlabí 1:4
 
Skupina B středa 28.2.2024 Písek CHB 1:2p
 
Skupina A středa 28.2.2024 Děčín Ústí n/L 5:0
 
Skupina B středa 28.2.2024 KRA Kobra Praha 2:4
 
Skupina A pondělí 26.2.2024 Letňany Most 5:3
Skupina A sobota 24.2.2024 Děčín Chomutov 3:6
 
Skupina B sobota 24.2.2024 Benátky n/J Písek 4:3
 
Skupina A sobota 24.2.2024 Letňany Příbram 3:2
Skupina A sobota 24.2.2024 Ústí n/L Tábor 2:7
 
Skupina B sobota 24.2.2024 HRO Řisuty 3:2
Skupina B sobota 24.2.2024 KRA CHB 3:1
 
Skupina A sobota 24.2.2024 Vrchlabí Most 5:2
Skupina A středa 21.2.2024 Most Tábor 4:8
Skupina A středa 21.2.2024 Děčín Letňany 4:6
Skupina A středa 21.2.2024 Příbram Chomutov 2:1
 
Skupina B středa 21.2.2024 HRO KRA 2:3
 
Skupina A středa 21.2.2024 Vrchlabí Ústí n/L 4:1
 
Skupina B středa 21.2.2024 CHB Řisuty 3:5
Skupina B středa 21.2.2024 Kobra Praha Benátky n/J 7:3
 
Skupina A sobota 17.2.2024 Most Letňany 4:5
 
Skupina B sobota 17.2.2024 Písek HRO 8:4
 
Skupina A sobota 17.2.2024 Příbram Ústí n/L 4:2
Skupina A sobota 17.2.2024 Tábor Děčín 8:1
Skupina A sobota 17.2.2024 Vrchlabí Chomutov 3:7
 
Skupina B sobota 17.2.2024 CHB Benátky n/J 3:4sn
Skupina B sobota 17.2.2024 Řisuty Kobra Praha 4:5
 
Skupina A středa 14.2.2024 Tábor Chomutov 4:2
 
Skupina B středa 14.2.2024 Kobra Praha HRO 3:5
 
Skupina A středa 14.2.2024 Vrchlabí Děčín 4:2
 
Skupina B středa 14.2.2024 Písek Řisuty 5:6
 
Skupina A středa 14.2.2024 Most Příbram 2:4
 
Skupina B středa 14.2.2024 Benátky n/J KRA 7:4
 
Skupina A středa 14.2.2024 Ústí n/L Letňany 0:3
Skupina A sobota 10.2.2024 Děčín Příbram 1:3
Skupina A sobota 10.2.2024 Letňany Chomutov 5:8
Skupina A sobota 10.2.2024 Ústí n/L Most 4:0
 
Skupina B sobota 10.2.2024 HRO CHB 7:4
Skupina B sobota 10.2.2024 KRA Řisuty 5:2
Skupina B sobota 10.2.2024 Kobra Praha Písek 7:4
 
Skupina A sobota 10.2.2024 Vrchlabí Tábor 3:2
Skupina A pátek 9.2.2024 Ústí n/L Příbram 2:3
Skupina A středa 7.2.2024 Děčín Most 4:1
 
Skupina B středa 7.2.2024 Benátky n/J Řisuty 5:2
 
Skupina A středa 7.2.2024 Letňany Tábor 1:5
Skupina A středa 7.2.2024 Vrchlabí Příbram 0:2
Skupina A středa 7.2.2024 Ústí n/L Chomutov 1:3
 
Skupina B středa 7.2.2024 Kobra Praha CHB 3:2sn
Skupina B středa 7.2.2024 KRA Písek 5:3
 
Skupina A neděle 4.2.2024 Chomutov Vrchlabí 3:2
Skupina A sobota 3.2.2024 Most Vrchlabí 4:2
 
Skupina B sobota 3.2.2024 Písek Benátky n/J 0:3
 
Skupina A sobota 3.2.2024 Příbram Letňany 3:6
Skupina A sobota 3.2.2024 Chomutov Děčín 4:0
 
Skupina B sobota 3.2.2024 Řisuty HRO 3:5
 
Skupina A sobota 3.2.2024 Tábor Ústí n/L 4:3
 
Skupina B sobota 3.2.2024 CHB KRA 2:1p
Skupina B středa 31.1.2024 CHB Písek 3:1
Skupina B středa 31.1.2024 Kobra Praha KRA 6:2
 
Skupina A středa 31.1.2024 Vrchlabí Letňany 1:2
 
Skupina B středa 31.1.2024 HRO Benátky n/J 7:8
 
Skupina A středa 31.1.2024 Most Chomutov 2:4
Skupina A středa 31.1.2024 Příbram Tábor 5:2
Skupina A středa 31.1.2024 Ústí n/L Děčín 3:4sn
 
Skupina B pondělí 29.1.2024 Kobra Praha Řisuty 6:1
 
Skupina A pátek 26.1.2024 Děčín Tábor 3:2
 
Skupina B pátek 26.1.2024 Benátky n/J CHB 1:3
Skupina B pátek 26.1.2024 HRO Písek 2:0
 
Skupina A středa 24.1.2024 Chomutov Příbram 4:1
Skupina A středa 24.1.2024 Letňany Děčín 6:2
Skupina A středa 24.1.2024 Tábor Most 8:2
 
Skupina B středa 24.1.2024 Benátky n/J Kobra Praha 8:2
 
Skupina A středa 24.1.2024 Ústí n/L Vrchlabí 1:3
 
Skupina B středa 24.1.2024 KRA HRO 1:3
Skupina B středa 24.1.2024 Řisuty CHB 6:0
 
Skupina A sobota 20.1.2024 Most Ústí n/L 5:3
Skupina A sobota 20.1.2024 Příbram Děčín 8:5
 
Skupina B sobota 20.1.2024 Písek Kobra Praha 4:3sn
 
Skupina A sobota 20.1.2024 Chomutov Letňany 3:0
Skupina A sobota 20.1.2024 Tábor Vrchlabí 3:1
 
Skupina B sobota 20.1.2024 CHB HRO 6:5
Skupina B sobota 20.1.2024 Řisuty KRA 3:4p
 
Skupina A středa 17.1.2024 Letňany Ústí n/L 5:6
Skupina A středa 17.1.2024 Děčín Vrchlabí 8:4
 
Skupina B středa 17.1.2024 Řisuty Písek 3:7
Skupina B středa 17.1.2024 KRA Benátky n/J 0:3
 
Skupina A středa 17.1.2024 Příbram Most 8:3
Skupina A středa 17.1.2024 Chomutov Tábor 0:2
 
Skupina B středa 17.1.2024 HRO Kobra Praha 2:4
 
Skupina Západ sobota 13.1.2024 Benátky n/J Příbram 2:3
Skupina Západ sobota 13.1.2024 Ústí n/L Kobra Praha 4:1
Skupina Západ sobota 13.1.2024 HRO Most 2:1
Skupina Západ sobota 13.1.2024 Letňany Tábor 3:2p
Skupina Západ sobota 13.1.2024 Děčín Řisuty 6:3
Skupina Západ sobota 13.1.2024 Vrchlabí Chomutov 0:2
Skupina Západ sobota 13.1.2024 KRA CHB 5:6p
Skupina Západ středa 10.1.2024 Tábor Chomutov 2:5
Skupina Západ středa 10.1.2024 HRO Vrchlabí 3:7
Skupina Západ středa 10.1.2024 Písek Příbram 4:3
Skupina Západ středa 10.1.2024 Ústí n/L Benátky n/J 7:1
Skupina Západ středa 10.1.2024 Řisuty Kobra Praha 3:8
Skupina Západ středa 10.1.2024 KRA Letňany 4:3
Skupina Západ středa 10.1.2024 Most CHB 4:3sn
Skupina Západ sobota 6.1.2024 CHB HRO 4:2
Skupina Západ sobota 6.1.2024 Kobra Praha KRA 5:2
Skupina Západ sobota 6.1.2024 Písek Děčín 2:1
Skupina Západ sobota 6.1.2024 Příbram Ústí n/L 3:4
Skupina Západ sobota 6.1.2024 Chomutov Benátky n/J 3:4p
Skupina Západ sobota 6.1.2024 Tábor Vrchlabí 5:1
Skupina Západ sobota 6.1.2024 Řisuty Letňany 0:7
Skupina Západ čtvrtek 4.1.2024 Vrchlabí Ústí n/L 7:2
Skupina Západ čtvrtek 4.1.2024 Benátky n/J KRA 3:6
Skupina Západ středa 3.1.2024 Chomutov Řisuty 8:2
Skupina Západ středa 3.1.2024 Děčín HRO 7:3
Skupina Západ středa 3.1.2024 Kobra Praha Most 5:6
Skupina Západ středa 3.1.2024 CHB Písek 2:3p
Skupina Západ středa 3.1.2024 Příbram Tábor 3:5
Skupina Západ pátek 29.12.2023 Ústí n/L Chomutov 2:4
Skupina Západ středa 27.12.2023 HRO Kobra Praha 4:1
Skupina Západ středa 27.12.2023 Vrchlabí Řisuty 9:2
Skupina Západ středa 20.12.2023 Děčín Letňany 4:1
Skupina Západ středa 20.12.2023 CHB Kobra Praha 6:2
Skupina Západ středa 20.12.2023 Most Příbram 1:2
Skupina Západ středa 20.12.2023 Písek Chomutov 2:3sn
Skupina Západ středa 20.12.2023 Řisuty Tábor 1:8
Skupina Západ středa 20.12.2023 KRA Ústí n/L 5:6
Skupina Západ pondělí 18.12.2023 Letňany Písek 8:2
Skupina Západ neděle 17.12.2023 Chomutov KRA 6:1
Skupina Západ neděle 17.12.2023 HRO Benátky n/J 2:5
Skupina Západ sobota 16.12.2023 Most Letňany 1:8
Skupina Západ sobota 16.12.2023 Písek Vrchlabí 1:4
Skupina Západ sobota 16.12.2023 Příbram HRO 7:6sn
Skupina Západ sobota 16.12.2023 Tábor Ústí n/L 3:0
Skupina Západ sobota 16.12.2023 CHB Děčín 3:2sn
Skupina Západ sobota 16.12.2023 Řisuty Benátky n/J 4:5p
Skupina Západ středa 13.12.2023 Chomutov Kobra Praha 5:2
Skupina Západ středa 13.12.2023 Tábor Písek 7:0
Skupina Západ středa 13.12.2023 Benátky n/J Letňany 0:2
Skupina Západ středa 13.12.2023 Vrchlabí Děčín 6:2
Skupina Západ středa 13.12.2023 Ústí n/L HRO 4:5p
Skupina Západ středa 13.12.2023 Řisuty Most 2:8
Skupina Západ středa 13.12.2023 Příbram CHB 7:5
Skupina Západ úterý 12.12.2023 KRA Kobra Praha 3:2
Skupina Západ sobota 9.12.2023 Benátky n/J Písek 4:2
Skupina Západ sobota 9.12.2023 Letňany CHB 6:4
Skupina Západ sobota 9.12.2023 Vrchlabí Most 6:1
Skupina Západ sobota 9.12.2023 Ústí n/L Řisuty 3:2sn
Skupina Západ sobota 9.12.2023 HRO Chomutov 2:13
Skupina Západ sobota 9.12.2023 Děčín Kobra Praha 10:3
Skupina Západ sobota 9.12.2023 KRA Tábor 2:3
Skupina Západ středa 6.12.2023 Chomutov CHB 6:2
Skupina Západ středa 6.12.2023 Písek Řisuty 1:4
Skupina Západ středa 6.12.2023 HRO KRA 5:1
Skupina Západ středa 6.12.2023 Letňany Vrchlabí 2:3
Skupina Západ středa 6.12.2023 Most Tábor 1:3
Skupina Západ středa 6.12.2023 Kobra Praha Příbram 2:6
Skupina Západ středa 6.12.2023 Děčín Benátky n/J 5:7
Skupina Západ pondělí 4.12.2023 Kobra Praha Benátky n/J 5:3
Skupina Západ sobota 2.12.2023 Most Benátky n/J 6:3
Skupina Západ sobota 2.12.2023 Písek Ústí n/L 2:7
Skupina Západ sobota 2.12.2023 Tábor HRO 8:4
Skupina Západ sobota 2.12.2023 Kobra Praha Letňany 4:2
Skupina Západ sobota 2.12.2023 Řisuty KRA 4:6
Skupina Západ sobota 2.12.2023 CHB Vrchlabí 2:3
Skupina Západ sobota 2.12.2023 Děčín Příbram 3:2p
Skupina Západ středa 29.11.2023 Chomutov Příbram 5:1
Skupina Západ středa 29.11.2023 Písek Most 4:6
Skupina Západ středa 29.11.2023 Ústí n/L Letňany 2:5
Skupina Západ středa 29.11.2023 Benátky n/J Vrchlabí 1:3
Skupina Západ středa 29.11.2023 Tábor Kobra Praha 6:1
Skupina Západ středa 29.11.2023 KRA Děčín 1:2
Skupina Západ středa 29.11.2023 Řisuty CHB 4:5sn
Skupina Západ sobota 25.11.2023 Benátky n/J CHB 5:2
Skupina Západ sobota 25.11.2023 Ústí n/L Most 2:3
Skupina Západ sobota 25.11.2023 HRO Řisuty 6:4
Skupina Západ sobota 25.11.2023 Chomutov Děčín 3:4sn
Skupina Západ sobota 25.11.2023 Vrchlabí Kobra Praha 2:3
Skupina Západ sobota 25.11.2023 Letňany Příbram 3:4
Skupina Západ sobota 25.11.2023 KRA Písek 2:3p
Skupina Západ středa 22.11.2023 Kobra Praha Písek 3:6
Skupina Západ středa 22.11.2023 CHB Tábor 1:0
Skupina Západ středa 22.11.2023 Letňany HRO 7:3
Skupina Západ středa 22.11.2023 Vrchlabí KRA 2:1
Skupina Západ středa 22.11.2023 Děčín Ústí n/L 4:2
Skupina Západ středa 22.11.2023 Most Chomutov 2:3p
Skupina Západ středa 22.11.2023 Příbram Řisuty 6:1
Skupina Západ sobota 18.11.2023 Most KRA 4:3
Skupina Západ sobota 18.11.2023 Písek HRO 4:5sn
Skupina Západ sobota 18.11.2023 Příbram Vrchlabí 3:0
Skupina Západ sobota 18.11.2023 Chomutov Letňany 7:3
Skupina Západ sobota 18.11.2023 CHB Ústí n/L 5:2
Skupina Západ pátek 17.11.2023 Tábor Děčín 8:3
Skupina Západ středa 15.11.2023 Benátky n/J Tábor 1:4
Skupina Západ středa 15.11.2023 Děčín Most 4:5
Skupina Západ středa 15.11.2023 KRA Příbram 2:3
Skupina Západ pondělí 13.11.2023 Chomutov Vrchlabí 6:1
Skupina Západ sobota 11.11.2023 Most HRO 3:6
Skupina Západ sobota 11.11.2023 Příbram Benátky n/J 2:1p
Skupina Západ sobota 11.11.2023 CHB KRA 6:2
Skupina Západ sobota 11.11.2023 Kobra Praha Ústí n/L 6:4
Skupina Západ sobota 11.11.2023 Tábor Letňany 2:5
Skupina Západ sobota 11.11.2023 Řisuty Děčín 4:10
Skupina Západ středa 8.11.2023 Benátky n/J Ústí n/L 3:6
Skupina Západ středa 8.11.2023 Vrchlabí HRO 4:2
Skupina Západ středa 8.11.2023 CHB Most 1:5
Skupina Západ středa 8.11.2023 Kobra Praha Řisuty 4:3p
Skupina Západ středa 8.11.2023 Letňany KRA 2:1
Skupina Západ středa 8.11.2023 Příbram Písek 3:1
Skupina Západ úterý 7.11.2023 Chomutov Tábor 2:3
Skupina Západ sobota 4.11.2023 Benátky n/J Chomutov 2:4
Skupina Západ sobota 4.11.2023 Ústí n/L Příbram 5:6
Skupina Západ sobota 4.11.2023 Letňany Řisuty 7:2
Skupina Západ sobota 4.11.2023 HRO CHB 2:3
Skupina Západ sobota 4.11.2023 Vrchlabí Tábor 1:2
Skupina Západ sobota 4.11.2023 Děčín Písek 6:4
Skupina Západ středa 1.11.2023 HRO Děčín 1:5
Skupina Západ středa 1.11.2023 Ústí n/L Vrchlabí 1:5
Skupina Západ středa 1.11.2023 Písek CHB 6:3
Skupina Západ středa 1.11.2023 Tábor Příbram 7:1
Skupina Západ středa 1.11.2023 Most Kobra Praha 3:5
Skupina Západ středa 1.11.2023 Řisuty Chomutov 0:2
Skupina Západ středa 1.11.2023 KRA Benátky n/J 5:4p
Skupina Západ sobota 28.10.2023 Příbram KRA 4:2
Skupina Západ sobota 28.10.2023 Písek Letňany 0:3
Skupina Západ sobota 28.10.2023 Chomutov Ústí n/L 5:2
Skupina Západ sobota 28.10.2023 Řisuty Vrchlabí 2:5
Skupina Západ sobota 28.10.2023 Kobra Praha HRO 11:3
Skupina Západ sobota 28.10.2023 Tábor Benátky n/J 5:4p
Skupina Západ sobota 28.10.2023 Most Děčín 5:8
Skupina Západ středa 25.10.2023 Chomutov Písek 4:2
Skupina Západ středa 25.10.2023 Letňany Děčín 2:1
Skupina Západ středa 25.10.2023 Benátky n/J HRO 7:1
Skupina Západ středa 25.10.2023 Tábor Řisuty 8:2
Skupina Západ středa 25.10.2023 Ústí n/L KRA 3:5
Skupina Západ středa 25.10.2023 Kobra Praha CHB 6:2
Skupina Západ středa 25.10.2023 Příbram Most 6:3
Skupina Západ sobota 21.10.2023 Benátky n/J Řisuty 6:0
Skupina Západ sobota 21.10.2023 Ústí n/L Tábor 2:1p
Skupina Západ sobota 21.10.2023 HRO Příbram 1:5
Skupina Západ sobota 21.10.2023 Letňany Most 4:3sn
Skupina Západ sobota 21.10.2023 KRA Chomutov 1:4
Skupina Západ sobota 21.10.2023 Děčín CHB 3:2
Skupina Západ sobota 21.10.2023 Vrchlabí Písek 5:2
Skupina Západ čtvrtek 19.10.2023 Chomutov Most 4:2
Skupina Západ středa 18.10.2023 Letňany Benátky n/J 1:2
Skupina Západ středa 18.10.2023 CHB Příbram 3:9
Skupina Západ středa 18.10.2023 Kobra Praha Chomutov 1:4
Skupina Západ středa 18.10.2023 Písek Tábor 1:2
Skupina Západ středa 18.10.2023 Most Řisuty 6:3
Skupina Západ středa 18.10.2023 HRO Ústí n/L 3:8
Skupina Západ středa 18.10.2023 Děčín Vrchlabí 4:1
Skupina Západ sobota 14.10.2023 Most Vrchlabí 4:1
Skupina Západ sobota 14.10.2023 Písek Benátky n/J 3:5
Skupina Západ sobota 14.10.2023 Chomutov HRO 9:3
Skupina Západ sobota 14.10.2023 CHB Letňany 1:3
Skupina Západ sobota 14.10.2023 Kobra Praha Děčín 3:7
Skupina Západ sobota 14.10.2023 Tábor KRA 3:2sn
Skupina Západ sobota 14.10.2023 Řisuty Ústí n/L 1:3
Skupina Západ středa 11.10.2023 Benátky n/J Děčín 1:2
Skupina Západ středa 11.10.2023 Vrchlabí Letňany 3:4
Skupina Západ středa 11.10.2023 Tábor Most 2:1
Skupina Západ středa 11.10.2023 Řisuty Písek 5:4
Skupina Západ středa 11.10.2023 KRA HRO 7:4
Skupina Západ středa 11.10.2023 Příbram Kobra Praha 6:4
Skupina Západ sobota 7.10.2023 Ústí n/L Písek 4:5
Skupina Západ sobota 7.10.2023 Letňany Kobra Praha 9:1
Skupina Západ sobota 7.10.2023 Příbram Děčín 6:3
Skupina Západ sobota 7.10.2023 HRO Tábor 2:7
Skupina Západ sobota 7.10.2023 KRA Řisuty 3:4
Skupina Západ sobota 7.10.2023 Vrchlabí CHB 11:0
Skupina Západ čtvrtek 5.10.2023 Benátky n/J Most 2:4
Skupina Západ středa 4.10.2023 Děčín KRA 2:1
Skupina Západ středa 4.10.2023 Kobra Praha Tábor 4:5
Skupina Západ středa 4.10.2023 Vrchlabí Benátky n/J 1:2p
Skupina Západ středa 4.10.2023 CHB Řisuty 5:4p
Skupina Západ středa 4.10.2023 Letňany Ústí n/L 3:2p
Skupina Západ středa 4.10.2023 Most Písek 5:1
Skupina Západ středa 4.10.2023 Příbram Chomutov 4:3
Skupina Západ sobota 30.9.2023 Most Ústí n/L 8:4
Skupina Západ sobota 30.9.2023 Písek KRA 2:3
Skupina Západ sobota 30.9.2023 Příbram Letňany 4:3p
Skupina Západ sobota 30.9.2023 Řisuty HRO 1:7
Skupina Západ sobota 30.9.2023 Děčín Chomutov 4:8
Skupina Západ sobota 30.9.2023 CHB Benátky n/J 3:1
Skupina Západ sobota 30.9.2023 Kobra Praha Vrchlabí 4:6
Skupina Západ středa 27.9.2023 HRO Letňany 1:5
Skupina Západ středa 27.9.2023 Tábor CHB 11:0
Skupina Západ středa 27.9.2023 Písek Kobra Praha 4:3p
Skupina Západ středa 27.9.2023 Ústí n/L Děčín 4:6
Skupina Západ středa 27.9.2023 Řisuty Příbram 2:14
Skupina Západ středa 27.9.2023 KRA Vrchlabí 5:6p
Skupina Západ sobota 23.9.2023 Ústí n/L CHB 4:3
Skupina Západ sobota 23.9.2023 Benátky n/J Kobra Praha 2:3
Skupina Západ sobota 23.9.2023 Letňany Chomutov 1:6
Skupina Západ sobota 23.9.2023 HRO Písek 1:3
Skupina Západ sobota 23.9.2023 Děčín Tábor 0:4
Skupina Západ sobota 23.9.2023 Vrchlabí Příbram 3:6
Skupina Západ sobota 23.9.2023 KRA Most 4:3p
Skupina Západ sobota 16.9.2023 CHB Chomutov 4:7

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:01x
2:18x
2:1pp3x
3:03x
3:15x
3:28x
3:2pp4x
3:2sn4x
4:02x
4:18x
4:212x
4:37x
4:3pp4x
4:3sn3x
5:01x
5:14x
5:212x
5:34x
5:41x
5:4pp3x
6:02x
6:17x
6:27x
6:36x
6:45x
6:51x
7:01x
7:13x
7:22x
7:35x
7:44x
7:51x
7:6sn1x
8:11x
8:26x
8:32x
8:45x
8:51x
9:11x
9:21x
9:31x
10:31x
11:02x
11:31x
0:25x
0:34x
0:41x
0:71x
1:27x
1:2pp2x
1:310x
1:46x
1:56x
1:61x
1:71x
1:82x
2:313x
2:3pp3x
2:3sn1x
2:47x
2:55x
2:61x
2:73x
2:81x
2:131x
2:141x
3:45x
3:4pp2x
3:4sn3x
3:57x
3:67x
3:74x
3:82x
3:91x
3:101x
4:55x
4:5pp2x
4:5sn2x
4:65x
4:71x
4:82x
4:101x
5:65x
5:6pp2x
5:71x
5:82x
7:81x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Posezonní autogramiáda s hráči Sparty

Řepík: Chtěli jsme finále, ale cíl jsme nesplnili

Krejčík: Vždycky nám chyběl kousek

SPA - TRI 2:3p - Bronzová sezona skončila