10. 6. 2021 HC Sparta

Program CHL: start na severu a domácí série

Sparťané už znají program příštího ročníku Champions Hockey League. Do základní skupiny A vstoupíme v pátek 27. srpna utkáním na ledě Växjö, odkud se přesuneme do Turku. Po severském turné čekají náš tým domácí odvety a celou základní skupinu zakončíme v říjnu dvojzápasem proti německému Bremerhavenu.

Svěřenci Josefa Jandače a Jaroslava Hlinky se na konci srpna přesunou na sever Evropy. Venkovní trip odstartují v pátek 27. srpna na ledě švédského Växjö, kde před sedmi lety zvítězili v základní skupině 5:2 a před čtyřmi a půl lety v semifinálovém utkání uspěli 2:1.

O dva dny později se sparťané postaví TPS Turku, s nímž se utkáme poprvé v historii. Odvety se dočkáme záhy. V pátek 3. září nás čeká úvodní domácí souboj proti švédského mistra, zatímco v neděli přivítáme Finy.

V první polovině října, přesněji ve středu 6. října, završíme domácí sérii proti Bremerhavenu, na jehož ledě nás čeká odveta o šest dní později – v úterý 12. října.

Termíny zápasů jsou oficiální, přesto se mohou v závislosti na epidemiologickou situaci v Evropě měnit. Účast diváků se bude řídit cestovními opatřeními jednotlivých vlád.

ZÁPASY ZÁKLADNÍ SKUPINY CHAMPIONS HOCKEY LEAGUE:

Kern: Nesklápíme hlavy, musíme být lepší!

SLA-SPA 5:2 - Prohra v Edenu

Ligu mistrů odstartujeme v Holešovicích!

Šmerha: Fanoušci byli skvělí, užili jsme si to!