13. 1. 2022 Marek Táborský

Po zranění se vrací obránce Oleg Pogorišnyj

Do sparťanské defenzivy se vrací obránce Oleg Pogorišnyj, který do klubu přišel na zkoušku v polovině listopadu.

Již uzdravený obránce po absolvování zdravotních testů bude pokračovat ve zkoušce v našem týmu. Probíhat bude následujících čtrnáct dní. V uplynulých dnech absolvoval ruský bek s týmem několik tréninků.

Letos za Spartu odehrál necelá tři utkání, dvě v extralize a jedno v rámci Champions Hockey League, kdy pomohl k prvnímu vítězství nad švédskou Skellefteou. Na ledě Českých Budějovic si však přivodil zranění v dolní oblasti těla a odjel se léčit do Ruska.

Téměř stokilový obránce Oleg Pogorišnyj v minulosti oblékal barvy Jugry Chanty-Mansijsk a Soči, za které odehrál 259 zápasů KHL s bilancí devíti gólů a devětadvaceti asistencí.