4. 8. 2021 HC Sparta

Vstupenky na první dva zápasy Ligy mistrů v prodeji!

Kromě extraligových bitev nás letos čeká i mezinárodní výzva v podobě Champions Hockey League! Na první dva domácí zápasy, které odehrajeme v holešovické Tipsport areně, si již nyní můžete zajistit svá místa!

Z důvodu vysoké vytíženosti domácí O2 areny, kde se po lockdownu bude konat mnoho odložených koncertů, odehrajeme minimálně základní část hokejové Ligy mistrů v holešovické Tipsport areně.

Vstupenky si můžete zakoupit osobně na zákaznickém centru v O2 areně nebo zde:

Cena vstupenek na zápasy Champions Hockey League bude stejná jako na utkání základní části hokejové extraligy. Permanentkáři, kteří mají sezonní karty včetně play-off, mají právo na vstupenku na základní část CHL zdarma!

Žádosti o vstupenky si permanentkáři mohou vyřídit přes e-mail na predprodej@hcsparta.cz, do zprávy je nutno zahrnout číslo permanentky, ověřovací údaj a usazení. Zpět bude zaslána vstupenka ve formátu PDF k vytištění.

Ceny vstupenek při koupi méně než 5 dní před utkáním:

KATEGORIE DOSPĚLÝ DĚTI (<145 cm) STUDENT/DŮCHODCE
Klub 300 350 Kč - -
1. kategorie 320 Kč - -
2. kategorie 290 Kč - -
3. kategorie 250 Kč 60 Kč 180 Kč
4. kategorie 220 Kč 60 Kč 150 Kč
5. kategorie 190 Kč 60 Kč 130 Kč
STÁNÍ 140 Kč 140 Kč 140 Kč

Ceny vstupenek při koupi více než 5 dní před utkáním:

KATEGORIE DOSPĚLÝ DĚTI (<145 cm) STUDENT/DŮCHODCE
Klub 300 310 Kč - -
1. kategorie 270 Kč - -
2. kategorie 240 Kč - -
3. kategorie 210 Kč 60 Kč 180 Kč
4. kategorie 180 Kč 60 Kč 150 Kč
5. kategorie 150 Kč 60 Kč 130 Kč
STÁNÍ 140 Kč 140 Kč 140 Kč

Plán Tipsport areny:

Kapacita Tipsport areny

Holešovickou arénu může dle aktuálních bezpečnostních podmínek navštívit maximálně 3 tisíce osob s platným a negativním testem. Zbytek kapacity celé arény je však možné zaplnit fanoušky, kteří jsou již plně očkovaní nebo prodělali nemoc COVID-19 v posledních 180 dnech.

Bezpečnostní podmínky vstupu a chování uvnitř arény

Na akci mohou být přítomné pouze osoby, které nevykazují klinické příznaky onemocnění COVID-19. Po vstupu do arény je povinné zakrývat si dýchací cesty respirátorem, např. FFP2, KN 95. Všichni diváci musí být usazeni tak, že mezi jednotlivými diváky zůstane vždy minimálně jedno neobsazené sedadlo (toto pravidlo neplatí pro osoby ze společné domácnosti).

U vstupu do Tipsport areny bude nutné předložit jeden z těchto dokumentů obsahující vaše jméno nebo pomocí aplikace Tečka:

• negativní RT-PCR test ne starší než 7 dní
  • negativní POC test ne starší než 72 hodin
  • mezinárodní certifikát prokazující očkování nejméně 14 dní od absolvování druhé dávky očkování
  • laboratorně potvrzené prodělání onemocnění COVID-19, přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní

*Děti do 6 let se prokazovat testem nemusí.