24. 7. 2021 HC Sparta

Letní hokejová škola je úspěšně za námi!

Hokej v létě a spoustu zábavy k tomu? To a mnohem víc splnil 15. ročník naší Letní hokejové školy, která se jako tradičně konala v litoměřické Kalich areně. Spousta malých hokejových nadějí zde celý týden vylepšovala své dovednosti pod vedením našich legend a profesionálních mládežnických trenérů.

Sparťané nezahálí ani v létě! Letní hokejová škola i tentokrát přivítala velký počet hokejových nadšenců, kterým v horkých dnech led chyběl a chtěli se zdokonalovat ve svém umění. Z týdne nabitého tréninkem jak na ledě, tak na suchu si všichni zúčastnění odnesli spoustu nových rad a zkušeností. „Jsem moc rád, že se hokejová škola mohla konat i letos v této nelehké době. Děti přijely ze všech koutů České republiky a byly rozděleny do tří věkových kategorií. Doufám, že jsou všichni po společném týdnu dobře nastartováni na začátek nové sezony a zase se o kousek zdokonalili ve svých hokejových dovednostech. Budeme moc rádi, když se s nimi potkáme i na příštím ročníku Letní hokejové školy a nebo dokonce během přípravy na Spartě, říká trenér David Štětina.

Zpestřením dřiny byla tradiční návštěva hokejistů A-týmu a maskota Sparťáka, kteří s dětmi absolvovali jednu tréninkovou jednotku na ledě a následně se jim podepsali na památku na výstroj nebo věnovali podepsanou kartičku. Tomáš Šmerha, David Vitouch, Tomáš Kulhánek a Tomáš Jandus dětem ukázali správnou techniku, zahráli si s nimi spoustu her a předali pár rad. „Děti vypadaly, že si trénink užily stejně jako my. Bylo moc hezké vidět, jak jsou do hokeje zapálené, třeba nám mezi nimi rostou i budoucí spoluhráči,“ říká útočník A-týmu Tomáš Šmerha.

Děkujeme všem zúčastněným a našim partnerům za podporu!

×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Kometa Brno
HC Sparta Praha
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Tentokrát jedeme ven, čeká nás Brno

Krejčík: Za podporu musíme lidem poděkovat

​Sparťané opět ve velkém darovali svou krev!

​Milan Jurčina končí svou bohatou kariéru